Comanch

Jakou tiskárnu pro zažehlovací folie?

Zdravím,

budu si teď kvůli škole kupovat tiskárnu. Zároveň bych jí rád využil na občasný potisk zažehlovacích folií na trička. Mám na to nějak přihlížet nebo stačí kterákoliv inkoustová tiskárna? Můžete mi prosím popřípadě poradit, jaká tiskárna je pro potisk folií nejvhodnější? Jedná se samozřejmě o mašinu do 2tis. korun.

Děkuji všem zkušeným a znalým

Nejlepší odpověď
elektrikář

Na zažehlovací folie musí být specielní barva a tiskárna musí být schopná foliji posouvat. Poraďte se v nějaké počítačové firmně kde to dělají.

Další odpovědi
Děda Louda

Potisk zažehlovacích fólií zvládají třeba i ty laciné domácí inkoustovky HP.