vojtik3012

Jakou tiskárnu byste doporučili koupit?

Dobrý den, před týdnem se mi odešla nenávratně pryč tiskárna. Potřebuji poradit, kterou z těchto byste mi doporučili koupit ?

  • Brother DCP-J4120DW
  • Canon MG 6650
  • Canon MG7750

Nejlepší odpověď
jáára

Star LC 20

Další odpovědi
gecco

Pokud chceš doporučit tiskárnu, musíš napsat – k čemu…
😉
Nedávno jsem známému doporučil – CopyCentrum – vzhledem k jeho potřebám je to dostatečně kvalitní a přitom nejlevnější tisk…
😉
____
Pokud jde čistě o ´značku´, doporučuju Brother (nic proti Canonu)…

lexx

pro běžné tiskoviny, faktury, dopisy…vyhoví čb. laser Samsung, Canon taky. Brother neznám

ReHu

A jak často tiskneš?
A co nejčastěji? Obrázky nebo text? Text hustě nebo jen pár řádků ( fa).
Černobíle nebo barevně?
Já používám tiskárny 2, podle toho, co potřebuji.

gecco

Jááro – ta fotokvalita…
😉

jáára

ale zadarmo