kralicekkk!

Jakou střední školu?

Ahojte, takže za rok se budu rozhodovat kam si pošlu přihlášku na 3 střední školy. Chci být psycholožka, ale na gympl jít nechci. Rozhoduji se na zdravotnické lyceum a na zdravotnického laboranta a pak si dát přihlášku na vysokou na psychologa. Ale nevím jestli je vůbec nějaká šance, že mě tam přijmou z vlastně úplně jiného oboru… :// docela mě to štve, ta vysoká je můj sen už dlouho. Co si o tom myslíte? díky

Nejlepší odpověď
Berušinka

No z laboranta na psychologii asi těžko =(. A když nechceš na ten „zbytečnej“ gympl, tak jdi třeba na nějakou střední sociální nebo pedagogickou.

Další odpovědi
Tata

Pokud je vysoká škola tvým snem, tak pro to udělej co můžeš. Hlavně se nevyhybej gymplu, rozhodně ti všeobecné vzdělání v profesi psycholožky pomůže víc než nějaké ošizené studium v uplně jiném oboru.