haluzka

Jakou smetanu používáte do houbové omáčky?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Do všech smetanových omáček (doma vařených) jsem se naučil používat zakysanou smetanu. Je tak téměř jistota, že omáčka nezkysne a nezkazí se.

Další odpovědi
panenka

Do houbové omáčky dávám kelímek kysané smetany a přidávám do ní ještě trochu mléka.

Greneia

Já zakysanou. 🙂 Nicméně mňam, asi do ní půjdu .. udělala jste mi chutě :)))

rybíz

12-ti procentní smetanu nebo smetanu na vaření, nejčastěji používám smetanu na vaření – Albert Quality. Samozřejmě můžete použít i zakysanou, záleží na chuti.