Janiss

Jakou si mam vybrat kulmu?

Budu mit narozeniny a vim, ze bych chtela kulmu. Bud tu, jak se ke konci zužuje nebo babyliss. Tu bych si objednala ze zahranici, takze v mem vybirani nehraje roli cena. Mam celkem dost vlnite vlasy a mam strach, aby se mi do te babyliss nezacuchaly. Myslite, ze bych je musela vyfenovat do rovna, pripadne vyzehlit? Musela bych to delat i s tou do uzka?
Doplňuji:
Nakonec jsem se rozhodla pro zúženou kulmu od ETA. Vlasy mám sice vlnité, ale nepravidelně a rozhodně to tak hezky nevypadá. To asi nepochopíte, pokud je nemáte vlnité.

Odpovědi
Danislava

Nechápu, proč si chceš kupovat kulmu, když máš vlnité vlasy. Ale jinak kulma od Remington je dobrá. Nevim jak se přesně jmenuje. 🙂 Stojí něco málo přes tisíc.
Doplňuji:
Jo tak to jo..... ETA je taky dobrá. 🙂

Hadriena

Remington jsou kvalitní kulmy za přijatelnou cenu. Snadné použití, rychlé nahřátí, nastavitelná teplota (šetrné k vlasům) se zámkem teploty. Dají se s nimi dělat různé lokny do 8 min:)

Já na doporučení kamarádky mám Rowentu http://www.ob­chody24.cz/kul­ma-rowenta-cf-3345-f0. Mám jemné vlasy = natočené mi nikdy moc nevydrží. Po prvním vyzkoušení mi vlnité vlasy vydržely 3 dny do dalšího umytí, takže naprostá spokojenost. Se obdobným typem kulmy jsem nikdy před tím nemanipulovala tak kladně hodnotím i snadnou manipulaci pro začátečníka trotla :) Jsem velmi spokojená.

Lurenka

Ahojky… měla bych dotaz. Máte zkušenosti s clip in vlasy a jejich úpravou? Myslíte, že se dají upravovat kulmou?