genki

Jakou sd kartu vybrat?

Jakou sd kartu si mám vybrat aby fungovala v HTC Desire 310(android 4.2.2.) Mám sd kartu 4gb a nefunguje v androidu 4.2.2. a v 2.3.5. fungovala…
Poraďte

Nejlepší odpověď
anonym

Pořiď si ´rychlou´ kartu (class 10 nebo UHS1), např. https://www.mi­ronet.cz/kingston-micro-sdhc-karta-32gb-class-10-bez-adapteru-vyprodej+dp166170/ .

Další odpovědi
cochee

V Androidu v tomtéž mobilu?

Ono ani tak nezáleží na verzi Androidu, ale přímo na „železe.“ Některé mobily si zkrátka s některou kartou nemusí rozumět, i když podle parametrů jinak karta vyhovuje. Najdi si v návodu, co musí karta, chceš-li ji použít ve svém mobilu, splňovat. Pozor taky na rozdíl SD × SDHC, donedávna zařízení, které umělo SDHC kartu, umělo automaticky i starší SD, teď už tak tomu být nemusí.