jjj123456789

Jakou rychlostí jezdí metro mezi stanicemi Želivského a Strašnická?

Nejlepší odpověď
gecco

Maximálka metra je 80 km/h (povolená).
Obvyklá ´max.´ cestovní je okolo 60 km/h.
Ale fakt netuším, jak je to v úseku Želivského-Strašnická, jen, pokud vím, žádné zvláštní omezení tam není.

Další odpovědi
Agneta

90km/h (odhad),:D

Kelt

Pokud to chceš vědět přesně, vypočítej si to. Potřebuješ znát délku a čas. Délku, tedy vzdálenost mezi stanicemi najdeš na stránkách metra, čas si můžeš změřit stopkami. Počítej čistý čas, kdy metro jede, tedy mezi dvěma stanicemi, nebo delší úsek, ale čas čekání do toho nepočítej.