Michal Kole

Jakou rybu či parybu lze chovat v zahradním bazénu (bez chlóru samozřejmě) a dostatečně velkém a plavat si s ní ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

V dnešní době si můžeš pořídit cokoliv i na chráněné druhy si lze vyřídit výjimku. Jenom záleží kolik toho jsi ochoten investovat a taky počítat s časem a dalšíma financema na údržbu, krmení a případně veta.

Já jako malá jsem plavala v rybníčku s kaprama a jaký to byl zážitek, když se mi otřeli o lýtko nebo mě ňufly do palce :o)

Další odpovědi
Ar

Tak v tvém případě jedině Lezec obojživelný.

anonym

Dávejte bacha, aby Vám neukousla tam to dole co si jistě chystáte celý svůj život na nějakou pěknou ženu 🙂

badisko

tak napriklad kapr Koi..to jsou ti barevni kaprici …http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=kapr+koi&hl=cs&cli­ent=opera&hs=SrM&ch­annel=suggest&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=C6dI­UdTUNoiLswbWx4CYC­Q&ved=0CC0QsAQ&biw=987&b­ih=630 nektere formy maji uzasem barvy mrkni se …
Doplňuji:
jeste doplnim…http:/­/cs.wikipedia­.org/wiki/Kapr_koi nejstarsi kapr koi se dozil asi 226 let wow

honza19hk

sežeň si žraloka.

anonym

Já řeším bakalářskou práci, a ty řešíš samé blbosti. Zaměstnej se něčím konečně!!!

nimbus4

Nemáš ani bazén, ani pozemek, na kterém bys bazén postavil, peníze na jeho koupi a ani neumíš plavat. Chovej v paneláku prase.

M.

Ty si radši nepořizuj ani tu rybu:)