Tom.Noddy

Jakou realitní kancelář doporučíte k prodeji nemovitosti? S kterou máte dobré či špatné zkušenosti?

Doplňuji:
Tak provize podle mně nesmyslná není, za každý servis se platí. Jde o velkou nemovitost, kterou asi sám neprodám. A na trhu je dost celorepublikových realitek..teď jen kterou vybrat?

Nejlepší odpověď
anonym

Dotaz je příliš široký.
V každém regionu jsou různé RK, mezi nimiž jsou jen ojediněle skutečně korektní.
Vždy si účtují zbytečné provize.
Proto také neustále přibývá uživatelů na webu „bezrealitky“, ta je celorepubliková.
Doplňuji:
Oprava – zbytečně vysoké provize.
Stále jsi nenapsal region, levnější a přitom slušné bývají právě ty menší místní, které navíc znají realističtěji místní poměry a nenasazují předražené nabídky podle tabulek, které jsou pak půl roku neprodejné.

1. krok je kvalifikovaný znalecký odhad, který je potřebný stejně u všech forem prodeje. Dnes ceny stagnují, takže se preferuje spíše nějaký výhodný pronájem, který představuje trvalý příjem bez inflace a ne jen jednorázový profit.

Další odpovědi
Deli

Mám slušnou osobní zkušenost s ReMaxem – ta s balónem 🙂
Nakonec jsem ale prodala přes samostatného realitního makléře, vše mi zajistil, samozřejmě z toho měl…
Byt nebo pozemek bych už prodávala sama, jedná-li se o větší nemovitost, případně nestandardní, nabídněte velké realitce, nejen místní RK.

anonym

Po mých zkušenostech bych již nepožádal ŽÁDNOU realitní kancelář a dům či byt si prodal sám.

anonym

Nejlepsi odpovedi stejne jako vtipy jsou ty strucne . 🙂
Cedar a Via Reality . ( os. zkusenosti a dobre ) -iv-

Hlada

Pokud neuzavřete nesmyslnou exkluzivní smlouvu, můžete nabídnout nemovitost mnoha realitkám. Stačí si dát inzerát do Annonce a za den máte od realitek několik desítek nabídek. Provizi pak zaplatíte jen té, která sežene kupce. Podle mne jedinou smysluplnou službou některých realitek je možnost inzerovat na reality.cz a sreality. Všechno ostatní si člověk může zařídit mnohem lépe a levněji sám.

Michalmic

Mám dobré zkušenosti s www.eskomax.cz, přijemná paní a slušné jednání

anonym

Milá -iv-, velice dobře jsem zaregistroval tvou narážku a mohu tě ubezpečit, že si ji budu dobře pamatovat.
Snad jen škoda, že to nedokázal nikdo ocenit kromě 2 tvých oddaných příznivců (míněno palci).