Avatar uživatele
Tom.Noddy

Jakou realitní kancelář doporučíte k prodeji nemovitosti? S kterou máte dobré či špatné zkušenosti?

Doplňuji:
Tak provize podle mně nesmyslná není, za každý servis se platí. Jde o velkou nemovitost, kterou asi sám neprodám. A na trhu je dost celorepublikových realitek..teď jen kterou vybrat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dotaz je příliš široký.
V každém regionu jsou různé RK, mezi nimiž jsou jen ojediněle skutečně korektní.
Vždy si účtují zbytečné provize.
Proto také neustále přibývá uživatelů na webu „bezrealitky“, ta je celorepubliková.
Doplňuji:
Oprava – zbytečně vysoké provize.
Stále jsi nenapsal region, levnější a přitom slušné bývají právě ty menší místní, které navíc znají realističtěji místní poměry a nenasazují předražené nabídky podle tabulek, které jsou pak půl roku neprodejné.

1. krok je kvalifikovaný znalecký odhad, který je potřebný stejně u všech forem prodeje. Dnes ceny stagnují, takže se preferuje spíše nějaký výhodný pronájem, který představuje trvalý příjem bez inflace a ne jen jednorázový profit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Mám slušnou osobní zkušenost s ReMaxem – ta s balónem 🙂
Nakonec jsem ale prodala přes samostatného realitního makléře, vše mi zajistil, samozřejmě z toho měl…
Byt nebo pozemek bych už prodávala sama, jedná-li se o větší nemovitost, případně nestandardní, nabídněte velké realitce, nejen místní RK.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Po mých zkušenostech bych již nepožádal ŽÁDNOU realitní kancelář a dům či byt si prodal sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejlepsi odpovedi stejne jako vtipy jsou ty strucne . 🙂
Cedar a Via Reality . ( os. zkusenosti a dobre ) -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Pokud neuzavřete nesmyslnou exkluzivní smlouvu, můžete nabídnout nemovitost mnoha realitkám. Stačí si dát inzerát do Annonce a za den máte od realitek několik desítek nabídek. Provizi pak zaplatíte jen té, která sežene kupce. Podle mne jedinou smysluplnou službou některých realitek je možnost inzerovat na reality.cz a sreality. Všechno ostatní si člověk může zařídit mnohem lépe a levněji sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michalmic

Mám dobré zkušenosti s www.eskomax.cz, přijemná paní a slušné jednání

před 2597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Milá -iv-, velice dobře jsem zaregistroval tvou narážku a mohu tě ubezpečit, že si ji budu dobře pamatovat.
Snad jen škoda, že to nedokázal nikdo ocenit kromě 2 tvých oddaných příznivců (míněno palci).

před 4622 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek