pvl362

Jakou reakci vyvolá vypití rozdrcené křídy namíchané s vodou? pouze horečku?

Nejlepší odpověď
gecco

´Zkazíš si´ žaludek a rozhasíš si trávení…
Horečka není nutným průvodním jevem.
😉
Samozřejmě záleží i na množství.
___
Co tě vede k takovým hloupým ´pokusům´???

Další odpovědi
cochee

Horečku ne, ale budeš krkat jak čuně. V žaludečních šťávách je kyselina solná. Zkus si jí dát trošku do kádiny (kyselinu, ne žaludeční šťávu) a hoď tam kousek křídy a uvidíš.

ivzez

Tohle udělat moje dítě,
tak je odvezu do psychiatrické léčebny,
protože je nebezpečné samo sobě …

Rozumnější by bylo se do školy připravit
a nehledat způsoby, jak své povinnosti obejít.

[Předpokládám, že zaměstnanec – dospělý – by s takovou blbostí nepřišel.]

mosoj

Do boha, tak už se s ní nacpi. Budeš mít bílou stolici, aby tě vzali zpět mezi lidi.

Kelt

Křída je vápenec, uhličitan vápenatý. Ten je ve vodě nerozpustný. Tohle mne nikdy nenapadlo. A co bys chtěl, proměnit se v něco? Být neviditelný, nesmrtelný?