Jakou rasu psa máte nejraději?

Já nejraději německého ovčáka a labradora, jelikož jsme je cvičily a jsou velmi chytří :)

Nejlepší odpověď
anonym

Mám také raději velká plemena psů – ta malá dají moc práce s obíráním…
😁

Další odpovědi
anonym

Oblíbenost a „chytrost“ určitého plemene psa se nedá určit. Pro aktivního myslivce bude kolie naprostý blb, ale fousek génius.
Jmenuješ ovčáka a labradora. To jsou například pro mne povahově úplně nepřijatelná plemena. Oddaná, nevadí jim změna psovoda, prostě sluhové. Mám ráda plemena s projevem vlastní vůle a charakteru.

Drap

Švýcarský bílý ovčák.....ale oblíbených plemen je celá řada.

GM

Žádnou, ale máme bernského salašnického obrovského. Raději mám kočky.

Lamalam

Nejraději mám maltézáka.

Coliffe

Já se taktéž přikláním k labradorovi, poté jorkšírovi, kavalírovi a zlatému retrívru. ;)

atena11

husky a německý ovčák, samojed atd prostě psi připomínající­ho vlka

NelieM

nemám ráda malé psy, naši mají 2 rotvajlery a my jsme si s přítelem pořídili pitbullku Miu. 🙂 takže mě se líbí rotvíci, pitbulové, husky, NO a spoustu dalších, je jich víc ..

Tobbynka

Nemám psa, ale za 2 týdny a pár dnů budeme mít Labradorského retrívra… Jsou to zlatíčka. :) Pak se mi líbí Bílý Švýcarský ovčák, Border Kolie, Zlatý retrívr. Nejraději velká plemena, která mají ráda svého páníčka. Z malých se mi líbí pouze jedno plemeno a to je Jack Russel Teriér.. :)

zzzzz

Mowlo, tak to je zase hláška na palec .-))))) Z čeho že si měl ten steak?

Až pojedeš na Moravu dej vědět, ať vím, že si mám mého Lewi'ska hlídat 🙂