taranee1

Jakou rasu psa?

Potřebuji psa většího než jezevčíka a menší než zlatý retrívr. Také by měl býti „venkovní“ – vydržet i přes noc v boudě.

Nejlepší odpověď
Drap

Taky by jsi se měla zamyslet nad tím, co od psa očekáváš a co s ním chceč dělat. Každé plemeno bylo vyšlechtěno k jiným účelům

Další odpovědi
rtepp

http://www.go­ogle.cz/search?q=ra­sy+ps%C5%AF&hl=cs&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&ei=oP0aT7LLBK­nf4QSdpuSHCg&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&cd=2&sqi=2&ved=0CBAQ_­AUoAQ&biw=1333&­bih=686

ReHu

Já mám 2 psí holky z útulku. Velikosti přesně, jak potřebuješ.
Určitě jich tam bude na výběr víc.
Aby spal venku, potřebuje být víc chlupatý. To znamená, že musí mít podsadu. To jsou ty kratší chlupy blíž u těla.
Pokud bude bouda dobře zateplená, možná by se hodil Apenzelský salašnický. Ten má výborné povahové vlastnosti.

Nikkol

Šeltie, je menší , ale ne moc malá a jsou to moc chytří psi,
Nebo mnaši mají chodské psy – jsou úžasní.

veruska

Velikost a rasu dle vaší představy najdete i na netu.Pes je přítel člověka a má vrozenou potřebu být v jeho blízkosti.Já bych ho do boudy nikdy nedala,příjde mi to jako trest.

kamila44444

Podle toho jaké máš o něm představy. Dobrý společník je např: Jack russel teriér,Anglický kokršpaněl,Sta­fordšírský bulteriér atd. Podívej se na Hafici.cz – tam najdeš o plemeni vše.

Magdalenka

Jestli chceš mírumilovného a poslušného pejska, který se rychle učí povely, doporučuju labradora- hlavně se umí přizpůsobit dětem a jsou menší než zlatý retrívři – hlavně fenky.