Danina65

Jakou rasu pejsků preferujete vzhledem k dětem?

Ano Drap, není to přesná formulace, bylo to myšleno tak, že i přes svoji velikost jsou schopni se úžasně chovat k novorozenci­.O tom, že k tomu musí být vedeni není sporu

--
Původní otázka
Jakou rasu pejsků preferujete v rámci dětí?

Nejlepší odpověď
anonym

Velké psy, umí s dětmi vyjít

jako bývalý chovatel Novofundlandského psa, mám s tímto plemenem zkušenosti. jeho povaha je k dětem velmi vhodná. celkově je to velmi klidná rasa.

Další odpovědi
gecco

Velké psy, umí s dětmi vyjít

Já vrámci mých dětí preferuju lidská mláďata – štěňátka bych nerad…
😉
Pokud ale myslíš psy k dětem, pak spíše větší – děcka je tolik nedožírají.

Drap

Velké psy, umí s dětmi vyjít

Velké psy. To že umí s dětmi vyjít je nesmysl. Pes se k tomu musí vychovat. Platí to u všech psů, všech velikostí.

Nechápavé

Velké psy, umí s dětmi vyjít

honza19hk

Velké psy, umí s dětmi vyjít

máme 5 novofundlanďanů, jsou hodní. Ikdyž dítě povalí ani nemrkne.Ono pes kterej má 70 kilo má svoje výhody.

marci1

Velké psy, umí s dětmi vyjít

Třeba: stafordšírského bulteriéra či labradora retrívra. 🙂

cochee

Psi k dětem nepatří

pucipuci

Malé psy, neublíží tolik

ReHu

Záleží více na výchově a konkrétní rase.
Nelze dělit pouze na malé a velké.
Je mnoho středních.
Takto položená anketa je nesmysl.

pucipuci

Je to jedno, pejsek se buďto nechá nebo nenechá muchlit a macat. Pokud je mladý nebývá problém, starší už mohou být nevrlejší, když je chce někdo v siestě rušit. Ale pokud nechcete umývat nechutně oslintaný obličej dítku,tak raději menšího pejska. Kavalir, Shi tzu apod. A mimochodem kočenky jsou také bezvadné chůvy a vydrží s mimčem hajat celý den a nemusí se venčit. Ale chce to první dítě, potom kotě.