Michal Kole

Jakou psychiatrickou diagnózu by měl „potápěč“ Vladimír, když pozoroval plavající ženy v moři ve filmu Účastníci zájezdu

Nejlepší odpověď
bolak

U nás doma se tomu říká Kolesův syndrom. :)

Další odpovědi
Lucijej

To, že chlap rád pozoruje ženy, ještě nutně neznamená, že je hned nemocný. Možná, že byl „fascinován“ a jeho fascinaci podpořil jeho neukojený stav.
Prakticky to dělají všichni (až na výjimky, samozřejmě – ale výjimka potvrzuje pravidlo), jenže někteří to umí maskovat ;o)

bolak

Lucijej: mám takovou zkušenost, že sluneční brejle vyplaženej jazyk neskryjou

Lucijej

malá skla :D