Evanescence

Jakou přílohu zvolit ke kuřecím nugetkám?

Koupily jsme si kuřecí nugetky od ´´Maggi Nápady,, Nikde jsem nenašla co zvolit jako přílohu,jestli brambory,salát apod.
Nevíte někdo?
Děkuju předem za odpovědˇ

Nejlepší odpověď
badisko

zalezi natim co vam chutna .....deti oceni vetsinou bramborovou kasi …brambory bych dal stouchane s pazitkou a maslem trochou mleka …nebo krokety pokud mate rada hrave jidlo a bavi vas ho honit po taliri ..

Další odpovědi
Drap

Záleží na chuti. Brambor, rýži, zeleninu.

anonym

Bramborovou kaši, vařené brambory nebo bramborový salát. Nebo salát a pečivo.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

O čem to meleš ? Nevím co myslíš, a ani nic nevím o trojnásobném BANu. Na tuto otázku jsem odpovídal jako první, tak nevím co se ti mele v hlavě :

anonym

drape, ono se mele ale mimoradne vam :)
prominte .. :)
ale Dr. slo o to, kdo vas bodoval ( kdo vam dal palec ) .
… :) kouknete a nezlobte se na me za to mleti .. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.