GM

Jakou právě posloucháte hudbu?

Já Rádio Rolling Stones. Úžasné.

Nejlepší odpověď
mojitek

Zrovna hraji Monday , monday od Mamas and Papas- naprosto uzasna klasika ktera se bude dat poslouchat jeste minimalne 100 let .
Mate nekdo radi The Doors ?
.............­.............­.............­.......
Doplňuji:
hm,tak asi nikdo

Další odpovědi
ten který je

Právě jsem doposlouchal poslední album od skupiny Hawkwind.Moc se mi líbí a pořád mi hraje v hlavě.:-)
P.S.To rádio může být zajímavé už podle toho názvu.

anonym

FD.Project, Fanger & Kersten, Kraftwerk, Detlef Keller, J.S.Bach, Ron Boots, Peru, Tangram, Tangerine, X-static, Brainwork, Mind-Flux, Eric van der Heijden, Spyra, Software, Jean Michel Jarre, Klaus Schulze, Wellenfeld, Peter Mergener, Eric van der Heijden, Apeiron, Axess, Jamuroo, Udo Mattusch, Legatos, Robert Fox, Broekhuis, Takla Makan, Space One, Bernd Kistenmacher, a taky moji hudbu. Staré vály ze 60. let mám taky rád.

quentos

Letošní nejnovější album mé celoživotní lásky Martiny Mcbride – „Shine“. Originál se zasek někde v Americe, tak jsem si ho stáh z netu, už jsem se nemoh dočkat.
Je to asi měsíc, co se mi ozvala jedna žena z Plzně, která stejně jako já léta letoucí myslela, že je jediný Martinin fanoušek v ČR – alespoň na tuto vášeň jsme teď dva a nadšeně si vyměňujem dojmy a promo nahrávky ;{)>

bobánek

Anglickou verzi.Obratník raka od sk.CITRON.

Miroslavst

Já stále a furt rádio Černá hora
online vysílání zde:http://www.pla­y.cz/listen/lis­ten.php?sh=cer­nahora&bitrate=32&sty­pe=WMA
stránky zde: www.cernahora.cz

ladyhawke

Poets of the Fall, Satie.

ten který je

To Czechrapsind:Ty Kraftwerk ty jsou super.Jsou to klasici.