Avatar uživatele
GM

Jakou právě posloucháte hudbu?

Já Rádio Rolling Stones. Úžasné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, mojitek, anonym před 4950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

Zrovna hraji Monday , monday od Mamas and Papas- naprosto uzasna klasika ktera se bude dat poslouchat jeste minimalne 100 let .
Mate nekdo radi The Doors ?
.............­.............­.............­.......
Doplňuji:
hm,tak asi nikdo

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Právě jsem doposlouchal poslední album od skupiny Hawkwind.Moc se mi líbí a pořád mi hraje v hlavě.:-)
P.S.To rádio může být zajímavé už podle toho názvu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

FD.Project, Fanger & Kersten, Kraftwerk, Detlef Keller, J.S.Bach, Ron Boots, Peru, Tangram, Tangerine, X-static, Brainwork, Mind-Flux, Eric van der Heijden, Spyra, Software, Jean Michel Jarre, Klaus Schulze, Wellenfeld, Peter Mergener, Eric van der Heijden, Apeiron, Axess, Jamuroo, Udo Mattusch, Legatos, Robert Fox, Broekhuis, Takla Makan, Space One, Bernd Kistenmacher, a taky moji hudbu. Staré vály ze 60. let mám taky rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Letošní nejnovější album mé celoživotní lásky Martiny Mcbride – „Shine“. Originál se zasek někde v Americe, tak jsem si ho stáh z netu, už jsem se nemoh dočkat.
Je to asi měsíc, co se mi ozvala jedna žena z Plzně, která stejně jako já léta letoucí myslela, že je jediný Martinin fanoušek v ČR – alespoň na tuto vášeň jsme teď dva a nadšeně si vyměňujem dojmy a promo nahrávky ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Anglickou verzi.Obratník raka od sk.CITRON.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já stále a furt rádio Černá hora
online vysílání zde:http://www.pla­y.cz/listen/lis­ten.php?sh=cer­nahora&bitrate=32&sty­pe=WMA
stránky zde: www.cernahora.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Poets of the Fall, Satie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

To Czechrapsind:Ty Kraftwerk ty jsou super.Jsou to klasici.

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek