Kuře

Jakou práci byste si vybrali?

Moje příbuzná půjde na střední školu a neví, zda by si měla vybrat architekturu nebo zda má být učitelka. Moc vám předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
marťa382

No vzhledem k tomu, že tvoji příbuznou neznám, nemůžu posoudit, jak se má rozhodnout. Musí se rozhodnout sama k čemu ji to víc táhne, co ji víc baví, atd.

Další odpovědi
samicek333

vybrala bych si učitelku – přijde mi to zajímavější a snazší zaměstnání

WeeBear

Tak přemýšlej, znáš ji z nás nejlépe.

Je nápaditá, originální, radši má při práci (učení) klid, je spolehlivá? Architektura

Pokud zvládne vydržet velký psychický nátlak (ano, děti nejsou zrovna nejklidnější element), má dobré nervy, umí zaujmout a není tichá (u učitelek nejhorší možnost, tiché učitelky si málokdy, byť ne zákonitě, umí sjednat opravdový respekt a toleranci), tak učitelka.

Vybírej, vybírej.

anonym

Příliš zbrkle zamykáš otázku, čímmž se okrádáš o další odpovědi.
Z hlediska platu a perspektivy je jednoznačně lepší architektura.