mrchorchoj

Jakou pozici a datum smlouvy mam napsat do vypovedi?

Dobry den,
jakou pozici a datum smlouvy mam napsat do mnou podane vypovedi do vety "u Vaší společnosti jsem na základě pracovní smlouvy ze dne ………….…. zaměstnán/a jako ………………….. "? Jde mi o to, ze při pozdejsim prodlouzeni smlouvy mi byla zmenena i pracovni pozice, tudíž bych rad vedel, jakou pozici mam do vypovedi napsat a hlavne, které datum – puvodni smlouvu, která obsahovala jinou pozici, nez mam ted, nebo datum dodatku ke smlouve, kdy mi byla smlouva prodlouzena a zmenena pracovni pozice? Dekuji

Odpovědi
autacek

Tu aktualne platnou pozici ze ktre ted davate vypoved, do textu ze dne doplnte jeste… a naslednych dodatku…