PetracekCZ

Jakou powerbanku do 10000 mAh byste mi doporučili?

Odpovědi
dr.luha

Nejlepší volba je s digitálním ukazatelem stavu. Ty diodové jsou značně nepřesné. Vetšinou svítí tři diody až skoro do úplného vybití, nebo naopak svítí jedna dioda po velmi dlouhou dobu. Esperanza jsou nejhorší – účinnost max.45%. Běžná účinnost je asi 65%. Jinak jsou vnitřnosti u všech PB prakticky shodné. Články mají většinou označení stejného výrobce. Ztráty vznikají na měniči napětí, převodem na 5V. PWBky používám místo nabíjecích NiMH článků – vyjde to levněji.

Dochy

Osobně mám dobrou zkušenost s XIAOMI. (tím netvrdím že jiná nemůže být lepší)

Tommt

Zdravim, kup si nejakou poradnou powerbanku, ty levny krapy vydrzi pul roku a pak prestanou fungovat, v horsim pripade ti znici baterku v mobilu… Ja kupoval na https://www.al­fapower.cz americkou znacku Anker a za 2 roky provozu absolutne bez problemu…

Tommt

Zdravim, kup si nejakou poradnou powerbanku, ty levny krapy vydrzi pul roku a pak prestanou fungovat, v horsim pripade ti znici baterku v mobilu… Ja kupoval na https://www.al­fapower.cz americkou znacku Anker a za 2 roky provozu absolutne bez problemu…