zanita000

Jakou povzbuzující větu byste řekli někomu koho vyhodili ze školy?

Nevyhodili mě, ale zajímá mě to :)

Nejlepší odpověď
Kelt

Vím, co říci, ale po dnešním dni, kdy tady jeden hledá způsoby jak onemocnět, někdo hledá způsob k sebevraždě a jiní, místo aby hledali ve všem radost a prožívali krásný život, tak myslí na ty nejhorší věci. A to má být nová generace, která nepoznala negativa bývalého režimu a která má řídit jednou svět. Proto se ptám, proč jsme tak daleko v technice, ale neumíme se vyrovnat se životem a nepřipouštíme si žádné problémy a už nyní se jich bojíme. Na čem pak máme růst, občas je dobré dostat od života i tu facku, ale neprat se zbytečně.
Když jste na škole, tak byste se měla snažit ji dokončit a nad možností, že Vás někdo vyhodí vůbec neuvažovat. Určitě máte větší šanci než neplavec, který spadne do vody.

Další odpovědi
anonym

Vyhodili-li tě dveřmi, vrať se oknem…
😉

Mc Merkurion

…to se ti stane ještě párkrát,že tě odněkad vyhodí…

Nevíteto?

Není důležité co dokážeš ve škole je důležité co dokážeš v životě. (Albert Einstein) 🙂 Einstein ani Newton neprospívali dobře ve škole a Edisona dokonce vyhodili ze základky.

Questman

No ještě pořád můžeš darovat tělo vědě…

PS: kruté ale dneska a tady smutná pravda, že bez vzdělání sice můžete přežívat ale nemůžete žít
Doplňuji:
Nevíteto?
Ano, to je pravda ale víš proč ho vyhodili?
Nebylo to za známky, bylo to za nekázeň a ber v úvahu, že tehdy hrozil i za pouhé promluvení při hodině výprask ;)

MK44

Myslím, že dost záleží na tom, proč se to stalo. Absence, neprospěch, šikana nebo z jiného důvodu?

Ravenne

Asi bych řekla, že tímto svět nekončí, a že pro příště bude dotyčný alespoň poučen a bude se více snažit. Všechno zlé je pro něco dobré – třeba zkusí školu, která jej bude bavit více.