iwrana

Jakou povahu má mainský kocour?

Můj manžel touží po velikánském,mou­rovatém,mazlo­vi kocourovi.Máme britskou modrou kočku,kterou jsme si vzali šestiletou a chodí se pomazlit jen ke mě a manžela to mrzí.Ona je to taková dáma,není tak umazlená a nelísá se,jako kočičky obyčejné.Až jednou nebude,tak bych chtěla manželovi pořídit mainského kocoura,ale nevím jestli se rád mazlí.
Doplňuji:
Dík za pěkný odkaz.Bude to asi dobrá volba.

Nejlepší odpověď
briketka10

o kocourovi nic nevím, ale kamarádka má bengálku a chce si pořídit i mainku
posílám odkaz na kočku :
http://www.maine-coon.cz/
Doplňuji:
od toho jsme tady :))

lilinka

Já mám doma mainskou je to přece náherná čičina ale povahou je divoká a ráda by vás lovila