mrblackwell

Jakou používáte chemii do bazémové vody ?

Pořídil jsem nafukovací bazén o objemu 3853 litrů3 305 cm x 0,76 m a zajímalo by mě jak upravujete vodu.Mám bazén napuštěný vodou ze studny a při napouštění jsem tam šoupl asi 200 ml sava a za tři dny jsem srovnal Ph asi na 7 a přidal ještě tři tablety ninitabs.

Ale střilel jsem jen tak od oka.Rád bych vás poprosil o vaše zkušenosti jak správně a čím ošetřovat vodu během sezóny.Předem děkuji.
Doplňuji:
Filtraci mám taky to jsem zapoměl napsat.

Odpovědi
mosoj

Bez filtrace se ti voda stejně zakalí.

Ar

Požívám už několik sezon tablety Laguna Quatro
http://bazenova-chemie.heureka­.cz/laguna-quatro-tablety-1kg/?order=2