suaeda

Jakou používáte aplikaci na emailovou poštu a proč?

Nebo nepožíváte žádný program a poštu běžně otevíráte na www stránkách poskytovatelů.
Doplňuji:
V práci používám MS Outlook 2000. Doma zatím otevírám poštu rovnou na www stránkách. Trochu jsem zkoušel experimentovat s Portable Thunderbird, ale zatím mě moc nepřesvědčil. Mám rád aplikace, které si přinesu na flashdisku a spustím bez instalace na jakékoliv mašině.

Nejlepší odpověď
beer

Abych měl některé maily přímo v PC a neležely nikde jinde, používám Outlook Expres. Ten je ale placený, zdarma lze použít např.OpenOffice:
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/openoffi­ceorg/
Maily ze Seznamu zase prohlížím pomocí Pošťáka, umí i více adres a přihlásí mne automaticky:
http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak?browser=xp

Další odpovědi
mosoj

V Xp jsem používal Outlook Expres (maximální spokojenost). Ve Win7 používám Windows Live mail. Je to podobné ale pomalejší. Lze ovládat více emailových účtů.
Ještě mám nainstalovaný kancelářský Outlook ale ten nepoužívám.

Doplňuji:
Ten Widows Live Mail není tak špatný. Nesmíte se ale zaregistrovat ( registrace nejde zrušit !! – sviňárna) k té jejich službě ! Live Mail !! Jinak vás to otravuje i když to nepoužíváte.

quentos

žádný, otvírám ji na stránkách poskytovatele. Čistě proto, že mailová adresa je fanouškovská na webu oblíbené zpěvačky, takže když se jim na webu něco podělá, jako už několikrát, holt to tiše přetrpím ;{)>

RomanP

já mám propojený email s portálem klikni.cz takže všechny zprávy mě chodí právě na můj hlavní účet na klikni.cz. Také outlok v MO 2007 nepoužívám

arygnoc

otevírám zásadně v prohlížeči, žádné aplikace.

jsem tak šikovnej, že jsem díky aplikacím (houby díky aplikacím, díky vlastní hlouposti) přišel o dost důležitých mailů.

takže v prohlížeči.

casey

Pouzivam outlook 2010 na nekolika pc. Email mam nastaven na imap, tudiz se mi vsechny maily synchronizuji do vsech pc na kterych mam schranku nastavenu. Vsechny maily zaroven zustavaji na serveru a smazou se pouze, kdyz je v nejakem z outlooku smazu. Nemuze se tak stat, ze treba vlivem krachu hdd prijdu o maily.