Werwolfo

Jakou použít hmotu na výrobu ohebného, „gumového“ předmětu?

Zdravím, mám v plánu vyrábět gumovou masku, rád bych, kdyby byla hodně ohebná :) Myslíte, že se na to hodí tekutý latex? potřeboval bych poradit do tvořivých lidí, co na to nejlépe použít. A kromě té masky bych chtěl ještě vyrobit něco.. ehm.. pro přítelkyni, povídali jsme si a dělali si z toho srandu, tak bych jí rád překvapil, že jsem schopný to vyrobit. Myslím, že toto asi normální lidé nepochopí, to je taková naše úchylka :D Myslíte si, že se tekutý latex hodí?

Nejlepší odpověď
anonym

Latexy nebo silikony (určené k odlévání) se na masky běžně používají…
Jen na to „něco.. ehm..“ bych si – být tebou, pohlídal atest zdravotní nezávadnosti daného materiálu…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Odlévací silikon.