kod4850

Kterou poštovní známku nalepit na dopis o hmotnosti 70 g?

Budu pravidelně posílat dopisy o hmotnosti 70–80 g. Dle ceníku pošty stojí více než zásilky do 50 g, na které jsou všude poštovní známky A. Jakou známku teda použít na dopis o hmotnosti 70–80g?

Díky.

Odpovědi
marci1

Známku v ceně 20,– Kč. Písmenková známka A má v současnosti hodnotu 16,– Kč.
https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/psani/cr/o­bycejne-psani

JájsemRaibek

A je základní amůžeš ji nalepit. K tomu ještě dolepit známku hodnoty 7,– Kč. Nebo můžeš rovnou nalepit známku hodnoty 20,–Kč