Petra09

Jakou polohu uprednostnujete v sexu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

z boku

Z boku je nejšikovnější. jednou rukou si přidržím jak potřebuji, druhou mohu pátrat a pátrat.
No ale maželka mi to pátrání před svátky hodně znepříjemnila. Asi jí nějak o ošahavání naštvalo a na řízky dala pastičku. Jenže lekntím jsem jí z ledničky ven vyhodil její oblíbené víno.
Není nad bílý sex.

Další odpovědi
ten který je

ze zadu

Ze zadu a na vodním lůžku.To zde také není uvedeno.:-D

WeeBear

na konicka

ondra07

na konicka

jendahun

misionar

Mám svou oblíbenou – na vrtuli.Ta tu není uvedená.

lukas.zmizik

na konicka

Hykam

ze zadu

Petrian

oral

casey

na konicka

mam rad vsechny vcetne analu, ale konicek je konicek

karelfodor

na konicka

nektere pohyby a dotyky nekdo hleda cely zivot tak nehledejte a tyhle jsou proste nej nektera svobodna a nezadana existuje vubec necht mne kontaktuje p,s.nerad bych pohyb ledovce zazil nebo snad ano..