SajmonModer

Jakou polohu máte nejraději?

Myslím, když spíte ,–)

Nejlepší odpověď
kropitko

Polohu v leže,,,

Další odpovědi
led

Pri spaní zvyknem ležať so zavretými očami 🙂
PS.
upozornenie, podľa mňa táto otázka patrí do ankety a zábavy. Skúste viac dávať pozor pri zaraďovaní do kategórie.
počkám na rozhodnutie admina

Terryle

Buďto na zádech (občas dokonce s nohama propletenejma do turka), nebo něco jako stabilizovaná poloha – na boku/břiše, jedna noha natažená, druhá pokrčená skoro až k bradě… kam já na to chodím

dedeg

já ani nevím,hlavně,že spím.

Rocker

Nevím,v noci se převaluju,takže asi všechny.

hanulka11

na břiše, to se sladce spíiíííí i když prý je to nezdravé,
ale nyní už přeji všem
pěkné ráno a celý den

asasin66

Čelem do polštáře:)

sznamko

n bok a vždy čelem otočený ke zdi.nevím pročale když spím jinak tak usnu asi tak o 3 hodiny později.

Džanička

Nejraději usínám na levém boku, nevím proč ale tak se mi nejlíp usíná, pak se probudím na břiše a to vždy, a pak nemůžu vstát, protože mě šíleně bolí záda.. Taky se mi dobře spí jak už tady někdo napsal, na břiše s jednou nohou nataženou a druhou skoro až u brady, to je taky super poloha, a je upně normální, moje děti taky tak spí a celou noc také na břiše..

flodur

Já spím nejraději takto:-)

Zdroj: http://www.e-vtipy.cz/pictu­res/what_you_pre­fer.jpg