anneova

Jakou pleť bude mít mé dítě?

Zajímalo by mně, jestli je možné říct dopředu jaká je největší pravděpodobnost, že bude mít mě dítě bílou nebo tmavou pleť. Můj přítel má otce roma a matku bělošku, takže je něco jako mulat. A já bych chtěla vědět jestli mě dítě bude po něm nebo po jeho otci, a jestli vůbec můžeme mít dítě bez jakéhokoli tmavého znaku, prostě čistého bělocha.

Nejlepší odpověď
anonym

Velmi zhruba (pleť) – záleží na dominanci či recesivitě jednotlivých genů
55 % – světlá
36 % – mix
9 % – tmavá

Další odpovědi
mosoj

Jsi rasista nebo jak ?

zzzzz

Pleť určit dopředu nejde, pravděpodobnost, že bude „černé“ tady je.

Doplňuji:
Bolák má k tématu dobrej článek:-))

arygnoc

teda, tuto niekto pekne prečistil tie odpovede.

najmä tie, kde sa hovorí, že keď sa spustí s kakaom, nemôže zákonite čakať určite biele dieťa.
nechápem prečo, veď je to prostá genetika.

:-Q

anonym

asi proto, že to tak trochu zavání rasismem, tak asi proto to promazali, to je snad jasný, ne?

arygnoc

čo je na tom rasistického, keď jej niekto povie: nájdi si slušného bieleho chlapca a nebudeš mať problém s rozmýšľaním, či dieťa bude šmrncnuté kakaom alebo ako ebonit.?

rasistická je položená otázka – malo by jej byť jedno, či bude mať árijskehoi beloška alebo negríka s pľacatým nosom, nie? – to všetko podľa toho, s kým zdieľala príjemné chvílky.

:-Q

anonym

mýlíš se

zzzzz

Mowlo podle % asi tak???
http://www.obraz­ky.cz/?q=dalmat%C3%AD­n#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=link&ut­m_term=dalmat%C3%AD­n&utm_content=lis­ta

bolak

arygnoc: > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rika-krizenci-cecha-a-cikana

arygnoc

smotana šmrncnutá kakaom.

:-Q

zzzzz

Boláku ty si úplný sociolog:-)))