Luciášek32

jakou písničku nebo interpreta máte nejradši?

Nejlepší odpověď
Vlk-Gabriela

Z hudebního žánru poslouchám prakticky všechno, ale nejvíce Bryana Adamse, Karla Kryla, Abbu a Čechomor. Moje oblíbené písně jsou Africa – Toto a Live Is Life – Opus.

Další odpovědi
quentos

„Anyway“ – Martina McBride

jinak Martininým skalním fanouškem jsem už nějakých 17 let

briketka10

  1. písně ty se nedají vypsat je jich moc jsou to i ty, které mi připomínají různé životní situace a mám na ně vzpomínky..
  2. u mě vyhrávájí David Bowie, Nick Cawe, Yes, Genesis, Supertramp, a Queen je jich víc, ale tito jsou mí favorité
  3. pustím si všechno na co mám zrovna náladu disco, techno, house, hip-hop, klasiku, mám ráda i dost tvrdej nášup..

Rufus

Asi nejstálejší je Chris de Burgh.

jendahun

Od mládí New Orleans(Gott-Dům u bílých bran,Mayer-Dům u vycházejícího slunce atd..),Matuška-Slavíci z Madridu,Čas chvátá,Špinarová-Den se v růže skryl,nebo Jednoho dne se vrátím(film Tenkrát na západě myslím),Kryl,Ran­gers(Plavci),Gre­enhorns,v pos­lední době Landu,Kristýna Horehronie a keltskou hudbu.Měl jsem rád Oldfielda a Jarreho.