nikolka-101

Jakou ovocnou buchtu byste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
arygnoc

jako minule – meruňkovou!
mňam!

Další odpovědi
salsa verde

co třeba hruškový tarte tatin s ostružinami? Nebo závin se švestkami a marcipánem? Perníková buchta s jablky, aronií a švestkovou omáčkou?

Drap

Sozrávají švestky........co zkusit ty ??

SINGO

200 g polohrubé mouky
200 g krystalového cukru
4 ks vajec
2 ks majonézy v sáčku (100 ml)
1 ks prášku do pečiva
1 lžíce oleje
Jahody na posypání

  1. Vejce spolu s cukrem ušleháme ručním šlehačem do pěny
  2. Postupně přidáme majonézu, olej a mouku smíchanou s práškem do pečiva
  3. Těsto nalijeme do tukem vymazaného a moukou vysypaného hlubšího plechu, pečeme ve vyhřáté troubě na 170 °C cca 20 minut.