poa.li

Jakou otázku si nejčastěji kladete? Díky..

Doplňuji:
Má častá otázka je : Je dobře, že dělám to, co dělám a ne něco jiného? Ale co?

Nejlepší odpověď
annas

Mé proč se týká vztahů mezi lidmi. Proč jsou lidé zlí, závistiví, proč ubližují, proč překrucují skutečnost, proč neumí přiznat chybu a omluvit se, proč se považují za neomylné a dokonalé …

Další odpovědi
anonym

Proč ten čas tak kvapí!

kropitko

Nejčastější otázky jsou dvě, nevím ,která mně napadne častěji,, „Proboha, komu jsem co udělala?“ a „Tak já nevím, jsem divná já, nebo je to okolo mně samý blbec?“

dědapetr

Co nás ještě od této vlády čeká a co zas vymyslí.

terry

Kam jsem položila telefon?
A čekám, kdy mi zazvoní nějaká upomínka nebo volající, abych ho našla po zvuku 🙂.

hanulka11

Kde mám zase ty klíče????

dudu

Bože, proč máme takové politiky. Jak to můžeš dovolit. Trestáš nás snad zato, že se nemodlíme?

briketka10

nevím pro mám tak nenažranýho kocoura 🙂 jakou Ty ??
proč proč proč..

Illines

Co jeste a jak na to?

otaznik007

Kam jsem tu věc zase dal???

Kkuukki

Proč právě já.....

Damiana

Proč se tolik mužů chová k ženám tak buransky a proč si to ženy nechají líbit?
Z toho vyplývá:
Proč se ženy tak málo chovají jako dámy, neváží si samy sebe a tak málo používajím svoji ženskost?

fablen

zvoní ten budík pro mě, nebo aby vzbudil do práce manžela?