Avatar uživatele
Katusa

Jakou originální a věrohodnou výmluvu použít, když se mi nechce na firemní večírek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, fablen před 4506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Třeba řekni,že jsi to dostala,máš průjem a bolí tě zuby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Předstírat telefonování, pak ostatním sdělit že musíte okamžitě jet pryč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Řekni,žes už byla na cestě,ale že ti volala babička,že má žlučníkovej záchvat a musíš s ní jet do nemocnice!Třeba…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Babička je těhotná a má zrovna termín. tak musím být doma v pohotovosti.
Když ne babička, tak prababička. V dnešní době není nic nemožného.
A až se po čase kolegové zeptají co se narodilo, tak stačí se odkázat, že to byly jen zaražené větry a doktoři to nepoznali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Snadná odpověď, chceš-li skutečně originální a naprosto průkaznou výmluvu, stačí touž otázku přeříkat tomu, u něhož se potvrzuje účast.
Dle etikety by měl umět decentně reagovat i na takto upřímný důvod vyslovený naplno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

řekni, že máš depku a že by jsi se zpila do němoty, aby jsi ji přehlušila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě se stalo tohle, ale ne když jsem šla na večírek, šly jsme s kámoškou na diskotéku a ulomil se mi podpatek, štěstí, že má velikost 38 tak mi půjčila svoje botky..
zavoláte pěkně udýchaně jen naoko, že domů se Vám pro jiný nechce už vracet, že ani jiný pěkný nemáte a budete volat pěkně v pohodlí z domova..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jen se nevymlouvej, vždycky když se člověku nechce tak je to pak prima

v nejhorším případě… horečka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Raději tam běž, hodinu – dvě to vydržíš. Budou se rozdávat odměny a smlouvy na příští rok. Kdo nepřijde je outsider, distansuje se a nepočítá se s ním !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Proč výmluvu? Prostě řekni, jak to je a že nepřijdeš. Nejsi malý dítě, který se musí na něco vymlouvat. Mně se taky nikdy nechtělo na firemní večírky, byla to pro mě ztráta času, ale teď jsme v jiné práci a teambuilding je skvělý. Zkus to třeba zorganizovat ty, ať je to víc po tvém, nebo se s kolegy dohodněte, ať každý něco navrhne. Nemusí to být jen nuda a ztráta času.

Nový příspěvek