Katusa

Jakou originální a věrohodnou výmluvu použít, když se mi nechce na firemní večírek?

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba řekni,že jsi to dostala,máš průjem a bolí tě zuby.

Další odpovědi
anonym

Předstírat telefonování, pak ostatním sdělit že musíte okamžitě jet pryč.

hanny 2

Řekni,žes už byla na cestě,ale že ti volala babička,že má žlučníkovej záchvat a musíš s ní jet do nemocnice!Třeba…

venkovan

Babička je těhotná a má zrovna termín. tak musím být doma v pohotovosti.
Když ne babička, tak prababička. V dnešní době není nic nemožného.
A až se po čase kolegové zeptají co se narodilo, tak stačí se odkázat, že to byly jen zaražené větry a doktoři to nepoznali.

anonym

Snadná odpověď, chceš-li skutečně originální a naprosto průkaznou výmluvu, stačí touž otázku přeříkat tomu, u něhož se potvrzuje účast.
Dle etikety by měl umět decentně reagovat i na takto upřímný důvod vyslovený naplno.

Michal Kole

řekni, že máš depku a že by jsi se zpila do němoty, aby jsi ji přehlušila

briketka10

mě se stalo tohle, ale ne když jsem šla na večírek, šly jsme s kámoškou na diskotéku a ulomil se mi podpatek, štěstí, že má velikost 38 tak mi půjčila svoje botky..
zavoláte pěkně udýchaně jen naoko, že domů se Vám pro jiný nechce už vracet, že ani jiný pěkný nemáte a budete volat pěkně v pohodlí z domova..

hanulka11

jen se nevymlouvej, vždycky když se člověku nechce tak je to pak prima

v nejhorším případě… horečka

lexx

Raději tam běž, hodinu – dvě to vydržíš. Budou se rozdávat odměny a smlouvy na příští rok. Kdo nepřijde je outsider, distansuje se a nepočítá se s ním !

Jakub Tlapal

Proč výmluvu? Prostě řekni, jak to je a že nepřijdeš. Nejsi malý dítě, který se musí na něco vymlouvat. Mně se taky nikdy nechtělo na firemní večírky, byla to pro mě ztráta času, ale teď jsme v jiné práci a teambuilding je skvělý. Zkus to třeba zorganizovat ty, ať je to víc po tvém, nebo se s kolegy dohodněte, ať každý něco navrhne. Nemusí to být jen nuda a ztráta času.