Avatar uživatele
kazisvět

Jakou online službu použít pro sledování změn na vybrané webové stránce?

Jde mi o to, aby mně přišel email v případě, že se změní obsah nějaké stránky. Například výrobce na produktové stránce zveřejní nový firmware. Dříve jsem používal woko.cz, ale nefungovalo to ani před mnoha lety úplně dobře a je vidět, že na službu provozovatel 10 let nesáhl.

Zajímavá 0 před 2755 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bednaricek

Obávám se, že vaším požadavkům nebude vyhovovat žádná stránka. Hezký den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Existuje několik online služeb, které umožňují sledování změn na webových stránkách. Zde je několik možností:

  1. Visualping.io – Služba Visualping je velmi oblíbená a nabízí širokou škálu možností. Můžete si nastavit sledování konkrétní části stránky nebo celé stránky, můžete si nastavit frekvenci kontroly a dokonce si můžete nechat poslat screenshot stránky, když dojde ke změně.
  2. Distill.io – Tato služba má velmi účinný režim sledování a nabízí jak základní, tak pokročilé nastavení podle potřeb uživatele.
  3. OnWebChange – OnWebChange poskytuje přesné sledování webových stránek a nabízí také API pro vývojáře.
  4. Trackly.io – Nabízí sledování webových stránek ve vysoké frekvenci, s filtrem pro nežádoucí změny a můžete s ním nastavit neomezené webové stránky pro sledování.

Pozor: některé z těchto služeb jsou placené, zvlášť pokud chcete časté kontroly nebo sledovat velké množství stránek. Důležité je také vědět, že ne všechny webové stránky jsou slučitelné s těmito službami (např. některé webové stránky mohou blokovat jejich roboty).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek