Jakou odrůdu rajčat máte nejraději?

Máte své oblíbené odrůdy,které pěstujete na zahrádce nebo ve skleníku?
Díky všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dudu

Dobré zkušenosti máme a jsme velmi spokojeni s odrůdou Tornádo.

Další odpovědi
MirKop

Já jím rajčata jedině v jídle, ale mamka miluje cherry rajčata.

dědapetr

Je mi úplně jedno jaká odrůda,jím rád všechny,hlavně ne skleniková .Na balkoně pěstuji keříčkové,pro vnoučata.

ReHu

Konkrétní odrůdy neřeším. Ráda mám ty malé červené. Kulatého nebo hruškového tvaru.

da ny

Bohužel jsem většinou odkázaná na rajčata z obchodu :(
Cherry a datlová (levná) raději nekupuji – nic dobrého v nich není a půdu/zeminu neviděly ani z rychlíku.

U nás (Karlovarský kraj) mívají na trhu chuťově slušná rajčata Slováci
(velmi drahá).
Někdy se podaří koupit od zahrádkáře nebo podarují známí svými výpěstky.
CHUŤ takových rajčátek se nedá s těmi marketovými vůbec srovnat.
(ale to je stejné s okutkami, paprikami, hlávkovým salátem apod.)
U rajčat ze zahrádky odrůdu vůbec neřeším – jsou vždy skvělá :)
http://www.ire­ceptar.cz/zah­rada/uzitkova-zahrada/skvele-odrudy-rajcat-vynosne-rane-hybridy-lahudkove-ovocne-cherry-pro-balkony/
Doplňuji:
Hlavně NE ty s geny arktických ryb :-O

bolak

kečup