Jakou odchozí rychlost internetu (upload) musím mít,abych mohl posílat Full HD video na web či přes skype?

Odpovědi
kudm05s

Přes Skype to půjde těžko, jelikož má malé přenosové rychlosti. No a na nějaký souborový server může být rychlost upload v domácích podmínkách až okolo 512 Kb/s a pak jednoduché počítání velikost videa děleno rychlostí upload a vyjde čas, pokud máš trpělivost a čas na posílání, tak rychlost neni nijak omezena limitem.