juie

Jakou nemocí trpíte nejčastěji???

Nejlepší odpověď
dudu

jiné...(a jaké???)

Nepřiměřenou žravostí po desáté večer a absťákem na nikotin po celý den.

Další odpovědi
www

jiné...(a jaké???)

Leccos mimo aids 😁

anonym

jiné...(a jaké???)

Zadnou a dekuji … i kdyz nevim komu , ze zadnou … mam v okoli hotove katastrofy – vazna onemocneni … ale to jste asi nemyslela. Tak ja zase : Jsem zdrava a doufam , ze to tak dlouho zustane. Jen za 2 roky – zrovna letos me postihne chripajzna , ale za 2 dny je pryc. -iv-

dědapetr

jiné...(a jaké???)

Je jich víc viz:.zdravotní karta.

sejtanka

jiné...(a jaké???)

občas lenorou..xD

souhlasím

jiné...(a jaké???)

Alergií a to stále

filva

angína

Mucillinka

jiné...(a jaké???)

adisas33

jiné...(a jaké???)

leností a někdy žravostí

rvrablik

jiné...(a jaké???)

alergiemi (už zhruba 30 let, a prakticky na vše – na pyl,prach,roz­toče,vybrané potraviny,léky, ale hlavně na blbost včetně té své 🙂 a mírným astmatem.

Častá lenost, žravost, a někdy i apatyčnost (než se zase vzchopím a připomenu si že „všechny věci stojí za to řešit a pokud možno i VYŘEŠIT“), tak ty jsou až na druhém místě 🙂

quentos

jako -iv-, taky díkybohu žádnou.