Jakou největší chybu jste ve svém životě udělali?

:o
Doplňuji:
Jugar: „U mě to bylo pořízení si kabelovky od UPC.“
:'D

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že tu největší teprve udělám – takže by bylo předčasné se o nějaké rozepisovat…
😉

Další odpovědi
anonym

Co se má stát se stane,protože kdyby lidi nedělali chyby (fatální) byli by nesmrtelní,jinak chybama se člověk učí.
Doplňuji:
…,ale věřím tomu,že než udělám onu fatální chybu,že si ještě něco užiju,YEAH!

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-byla-vase-nejvetsi-chyba-v-zivote
Doplňuji:
Upc nebrat,jsou to šmejdi.

postcd

nebyl jsem dost pokorný na to, abych pomohl mé příbuzné, když to potřebovala. teď už je po smrti, takže už jí nepomohu

Drap

Udělal jsem v životě spoustu chyb. Každá ta chyba přinesla i něco pozitivního. Která byla ta největší nedokáži určit.

marci1

Těch malých chybek několik jistě bylo, ale na nějakou největší se nepamatuji. Jak se říká : „Chybami se člověk učí“ a myslím, že to opravdu platí. 🙂

led

Na najväčšiu chybu v živote sú rôzne pohľady, ale pretože môj život ešte nie je ukončený, môžem hovoriť len o minulosti.
1 – Z pohľadu mojich neprajníkov najväčšou mojou chybou v živote bol môj príchod na svet.
2 – Ale z pohľadu mojich priateľov i môjho, tých „najväčších životných chýb“ bolo toľko, že sa ťažko vyberá tá najnajväčšia. Na hodnotenie teda radšej počkám ešte niekoľko desiatok rokov, možno toto rozhodnutie bude tá najnajnaj…
Teda buďte trpezlivý…

anonym

postcd – A kdo pomůže vám,Jezuiti?