Zlatý

Jakou nejšílenější věc jste kouřili? :o)

Cigarety nebo tráva nejsou nic zajímavýho, ubalit a vykouřit se dá přece naprosto cokoli! Kamarádka prý kdysi na táboře zažila kouření meduňkovýho čaje. Já se spolubydlící kdysi ze srandy zkoušely černej čaj s příchutí (a bylo to celkem dobrý, hlavně, když začal doutnat kousek lékořice...). Jinak podotýkám, že nekouřím a nikdy jsem nekouřila - tohle byl prostě pokus, jestli to jde. Máte taky na kontě nějakej kouřící úlet? A jaký to bylo?

PS: Abslutně tím nikomu nic nedoporučuju a nikoho k ničemu nenabádám (jestli si to myslíte, nahlašte mě a ať to posoudí admin). Ale poslední dobou se tu řeší takový "dosvědomí a natělo" otázky, a já se musím ke každý blbosti přidat... :o)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Žádnou já nekouřím

Bronzový

Na táboře stébla duté trávy. Jinak nekouřím

Zlatý

Kdysi dávno jako pobuši jsme zapálili a kouřili čibuk.Je ale lepší s doutnajícím čibukem zahánět komáry.

Bronzový

Na vojně prakticky všechno co šlo ubalit do cigarety.Čaj černý i ovocný,tabák na vykuřování skleníků různé listí...
Doutníky jednou i "viržínku" to bylo něco jak tenký doutník se slámkou na konci.Strašně to smrdělo a dlouho hořelo.A také slovenské cigarety Čarda.Horší se asi nikdy nedělaly.Ale byla to síla.

Šalvej divotvornou. Ale kdyby šlo o papírek a ne o obsah tak jsem kouřil tabák ubalený do stránky z Bible.

Bronzový

Ne sice silena,ale zajimava.
Kouril jsem ruske cigarety "Kazbek" v Moskve,kdyz jsem tam byl na brigade ,v dobe kdy jsem studoval.
Byly to ty tzv. cigarety na "palcaky".Pulka papirova dutinka,ktera se prohnula na ty rukavice a pulka tabak.
Bylo to strasne,ale museli jsme to zkusit,proste neco jineho nez Sparty.Tez mela krabicka modrou barvu.Pak jsem presel na "velbloudy".Ale jiz 10 let uspesne nekourim a preji to vsem.

Bronzový

Když jsem ještě kouřila tak jsme si olízly cigaretu a obalili jsme jí ve vanilkovým cukru, to byla dobrota, a jak to vonělo.. Pak jsme si sušily z banánů ty nudličky jak jsou uvnitř šlupky, nevím jestli mě pochopíte co myslím, nevím jak jinak to popsat, a balily z toho cigarety, ale to nebylo nic moc..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.