Terryle

Jakou nejšílenější věc jste kouřili? :o)

Cigarety nebo tráva nejsou nic zajímavýho, ubalit a vykouřit se dá přece naprosto cokoli! Kamarádka prý kdysi na táboře zažila kouření meduňkovýho čaje. Já se spolubydlící kdysi ze srandy zkoušely černej čaj s příchutí (a bylo to celkem dobrý, hlavně, když začal doutnat kousek lékořice…). Jinak podotýkám, že nekouřím a nikdy jsem nekouřila – tohle byl prostě pokus, jestli to jde. Máte taky na kontě nějakej kouřící úlet? A jaký to bylo?

PS: Abslutně tím nikomu nic nedoporučuju a nikoho k ničemu nenabádám (jestli si to myslíte, nahlašte mě a ať to posoudí admin). Ale poslední dobou se tu řeší takový „dosvědomí a natělo“ otázky, a já se musím ke každý blbosti přidat… :o)

Odpovědi
panenka

Žádnou já nekouřím

iwetax

Na táboře stébla duté trávy. Jinak nekouřím

iceT

Kdysi dávno jako pobuši jsme zapálili a kouřili čibuk.Je ale lepší s doutnajícím čibukem zahánět komáry.

janek66

Na vojně prakticky všechno co šlo ubalit do cigarety.Čaj černý i ovocný,tabák na vykuřování skleníků různé listí…
Doutníky jednou i „viržínku“ to bylo něco jak tenký doutník se slámkou na konci.Strašně to smrdělo a dlouho hořelo.A také slovenské cigarety Čarda.Horší se asi nikdy nedělaly.Ale byla to síla.

Dorian

Šalvej divotvornou. Ale kdyby šlo o papírek a ne o obsah tak jsem kouřil tabák ubalený do stránky z Bible.

FOG

Ne sice silena,ale zajimava.
Kouril jsem ruske cigarety „Kazbek“ v Moskve,kdyz jsem tam byl na brigade ,v dobe kdy jsem studoval.
Byly to ty tzv. cigarety na „palcaky“.Pulka papirova dutinka,ktera se prohnula na ty rukavice a pulka tabak.
Bylo to strasne,ale museli jsme to zkusit,proste neco jineho nez Sparty.Tez mela krabicka modrou barvu.Pak jsem presel na „velbloudy“.Ale jiz 10 let uspesne nekourim a preji to vsem.

Džanička

Když jsem ještě kouřila tak jsme si olízly cigaretu a obalili jsme jí ve vanilkovým cukru, to byla dobrota, a jak to vonělo.. Pak jsme si sušily z banánů ty nudličky jak jsou uvnitř šlupky, nevím jestli mě pochopíte co myslím, nevím jak jinak to popsat, a balily z toho cigarety, ale to nebylo nic moc..