bolak

Jakou nejodpornější věc jste kdy viděli?

Doplňuji:
A co říkáte na tohle? > http://i01.i.a­liimg.com/wspho­to/v0/523231629/1W-Metal-Film-font-b-Resistors-b-font-font-b-100k-b-font-font-b-ohm.jpg
(PROSIM TY CO MAJI SLABŠÍ ŽALUDEK ABY RADEJI ODKAZ NEOTVÍRALI)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pro jednu holku jsem nejodpornější věc já ☹

Prý by se štítila na mě i plivnout ☹

Další odpovědi
Alesh

Včera svojí ex. 🙂

anonym

Nominací by bylo víc, ale hodně vysoko je „vivisekce“ v domácím prostředí namísto císařského řezu. Místo a čas události- Lvov, říjen 1988…:((

anonym

Zatím jsem neviděla žádnou věc, která by se mi zdála odporná, ale kýčovitých jsem viděla dost. I když i ty jsou někdy hezké.

Protiva

Každý den je to moje cesta do práce.

Ella

hmmm… tohle léto v Chorvatsku jsme z moře vyndali ještě zavřenou mušli a dali ji kus od nás… nejhnusnější a taky nejpříšernější věc v té chvíli bylo, když jsem zvedla hlavu, zamžourala do sluníčka na mušli a ta na mě neuvěřitelnou rychlostí vystrčila tu svoji rudou slizkou nohu… BRRR lekla jsem se tak příšerně, že jsem vyskočila z deky a naplno zařvala „boha jeho!!“ … ano, ano… už to nikdy nechci vidět…

JuddH

Kdybychom tento týden měli tělocvik, napsala bych tělocvikářku, ale bohužel… máme státní svátek. Odporná se mi zdála poprava Ludvíka XVI. a Marie Antoinetty, na něž jsme se dívali při hodině dějepisu… to mě přivádí na další otázku.

Tazman

Mě přijde nejodpornější věc, kterou jsem kdy viděl tato vláda. 🙂

bolak

huráá, vrátila se..

bolak

Michal Kole: škoda že tě nemůžu hned nominovat, co to je za holku, jestli se můžu zeptat?