Kepler

Jakou nejlepší schovávačku jste kdy našli?

Zkusme se vrátit do dětství a vzpomenout na úkryt, kde vás neměli šanci najít. Nakonec jste vylezli sami, protože vás to omrzelo.
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/404039-hasici-v-usa-vytahli-z-komina-nahace-hral-pry-na-schovavanou.html

Nejlepší odpověď
kapka

Komin dobrej. To asi netrumfnu. :) Ani si to uz moc nepamatuju a dneska uz na schovávanou hrát nemůžu, nikdo by me nehledal. :D Místo toho vymyslim nejrůznější ukryty na ovladace od PS4, aby na tom kluci nesedeli furt, když jsem třeba dlouho v praci. Ted zrovna jsou v papinaku nahoře na skrini ve drevniku. :D

Kepler

Hlavně bacha při dalším vaření, ať není ovladač na měkko 🙂

kapka

:))