Avatar uživatele
Andělé

Jakou nejlepší literaturu si mám koupit k vypracování maturit.otázek z Čj.a literatury?Čeká mě státní maturita

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, dědapetr před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejlepší je podívat se v knihkupectví. Možná vyšly nové knihy.
Existuje kniha Český jazyk a literatura – sbírka úloh pro společnou část maturitní zkoušky – mluvnice. Testy z českého jatyka, v níž jsou standardizované testy Scio z mluvnice i literatury.

Jinak učebnice, které používáte ve škole. To, co je v nich zachycené, je i v testech. Uvidíte v říjnu při zkušební verzi.
Doplňuji:
Učebnici Literatury mám před sebou. Jde o přehled středoškolského učiva, které se sec najde i v jiných učebnicích, ale není špatná.

Já jsem uvedla ty, v nichž jsou otázky, které byly ve zkušebních verzích státní maturity.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tomash

LITERATURA Přehled středoškolského učiva. Je to učebnice z edice Maturita, nové vydání bylo upraveno pro potřeby státní maturity. Přijde mi vcelku dobrá.

Zdroj: www.neoluxor.cz/u­cebnice/stred­ni-skoly/cesky-jazyk-literatura/li­teratura-prehled-stredoskolskeho-uciva-d3t57385

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek