LuK4S3k CZ

Jakou nejlepší hru by utáhl tenhle netbook ?

http://www.al­za.cz/acer-aspire-one-725-c62kk-cerny-d353903.htm#popis

Odpovědi
anonym

Toto rozhodně není herní ntb.

Bedy

Co je nejlepší hra? Podle mě třeba nejlepší hra je OpenTTD (Open Transport Tycoon DeLuxe) a tu by ten netbook utáhl.

Jinak netbook rozhodně není na hraní – procesor i grafická karta nejsou na to stavěný – ty jsou dělaný tak, aby byly co nejúspornější, ne co nejvýkonnější ani „něco mezi“. Takže na tomhle nepočítejte žádný zázraky… prostě na hry to není.

Funna

mám obavu, že žádnou…