Avatar uživatele
bolak

Jakou nejhorší nemoc jste kdy chytli?

Případně jakej nejhorší úraz se vám v životě přihodil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, franku, david22 před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každý z nás, zvláště starších, měl většinou celou řadu zdravotních neduhů , popřípadě i úrazů.
Takové nepříjemné onemocnění a dost málo obvyklé, jsem prodělal asi v 18-ti létech. Neznámo kde, jsem se nakazil slintavkou. Nebylo to vůbec nic příjemného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Boreliozu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Těžký zápal plic v 6. třídě, doktoři mi prý zachránili život.
Co se týče tělesných úrazů, tak ve 13ti jsem na baletě dělala provaz, chtěla jsem ho dotáhnout do konce, ale najednou křup… Ulomený kousek kosti (nejspíš pánevní) a něco se svalem, asi přetrženej… Na operaci jsem naštěstí nemusela, kost se vrátila do původního stavu, ale pár měsíců o berlích a neschopnost půl roku tančit byla otrava…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nemocí dost,co se týče úrazů tak nic hrozného.
Snad jeden obzvlášť bolestivej,chodili jsme po zábradlí a ups už jsem seděla jak na koni,trubka měla 8 cm průměr.
Brácha do dnes děkuje bohu že nešel první:DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Zlomené stehno. Měl jsem sešroubovanou kost a hojilo se to 3 měsíce. A ještě dnes to cítím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Biedronca

Infekce krve – pobyt na infekčním, neustálé zvracení, průjem a 41°C horečky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elile

Nemoc – asi zápal plic dohromady se zánětem středního ucha v 6 letech a úraz – pád z kola a deset stehů v koleni..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Zánět ledvin společně se zánětem močového měchýře a do toho ještě angína – s tím jsem si nějakou dobu poležela v nemocnici. Poté pár zápalů plic v dětství, jinak jsem nic neobvyklého ani hrozného nechytla. Pár úrazů jsem měla, ale nikdy to nebylo nic vážného – jednou jsem měla zlomený prst a párkrát vyvrknutý kotník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Cukrovku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hřích. TO je destruktivní nákaza ducha – podstaty lidské bytosti. Znamená to rozhodnutí prosadit vlastní názor, vlastní způsob, vlastní zájmy proti autoritě popřeného Stvořitele a následky jsou mnohem horší než JENOM fyzická smrt. sebehorší nemoc se dá přežít, pokud člověk přijme lék na TUTO nemoc. Z fyzické a duševní nemoci existuje únik uzdravením nebo fyzickou smrtí. ALE pokud je člověk současně postižen tímto morem, fyzická smrt ho přivede do mnohem většího utrpení než by byly všechny nemoci, jaké by v životě mohl mít. Pozvěte pravého Lékaře, který je schopen uzdravit vás od hříchu i každé jiné nemoci!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ocko: to je všechno? nějakej příběh pověz, jak se to stalo, jak dlouho to trvalo než se na to přišlo a jaký to mělo následky atd.

před 4365 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Promiň bolaku, ale trápila jsem tady klientku s kartami, tak mi to trochu uteklo.
Bylo to hnusné, proto o tom nerada píšu. Víš, přišlo to, když mi bylo 56 let. Na podzim mne začalo bolet levé koleno. Tak jsem šla na obstřik ke známému ortopedovi. Jenže to nepomohlo a za týden začalo koleno bolet znovu. Tak jsem za měsíc upalovala na ortopedii zase. Potom byly Vánoce a já v půlce ledna šla asi po měsíci na další obstřik. To už se doktorovi hodně nelíbilo. Tak mne hnal na rehabilitace a zkoušel to léčit jinak. Nic nepomáhalo. Začátkem února jsem u něj byla znovu a bylo mi hůř. Celkově unavená, vyčerpaná, všechno mne bolelo. Tak napsal obvodní lékařce, že má podezření na boreliozu, ať mi nechá udělat rozbor krve. Ve čtvrtek jsem šla ráno na krev a výsledky měly být za týden. V pátek jsem šla v poledne k zubaři a v čekárně mi najednou zabylo špatně a šla jsem k zemi. Odvezla mne „rychlá“. V nemocnici mne povozili po rentgenech a vyšetřeních a nic nezjistili. Tak mne poslali domů. V úterý jsem se doplazila k doktorce na středisko pro nemocenskou a pak jsem prospala skoro tři měsíce. Potvrdila se chronická borelioza. Já proležela prospala 20 hodin denně a nebyla jsem schopná dojít si ani uvařit čaj. Zlepšovalo se to moc pomalu. V červnu přišla povodeň a vyplavila mi přízemí domu. Nemoc nenemoc musela jsem do toho bláta zakleknout a vymýt spoušť, která tam po té špinavé vodě zůstala. Zničený nábytek, vybavení – o sobě nemluvím. Po půlroce léčení mne posudková lékařka poslala do práce, protože můj zdravotní stav se nevyvíjel podle jejích představ.
Ještě teď bych tu krávu dokázala zaškrtit vlastníma rukama. Nakonec mi doktorka stanovila diagnózu „silné deprese“ a léčila mne na boreliozu dál. Brala jsem antibiotika 6 týdnů, pak měsíc pauza a další měsíc léků. Potom jsem skončila na ÚP, protože do práce jsem chodit schopná nebyla a i zde jsem se dávala postupně dohromady. Nejhorší to bylo první dva roky. A teď? Někdy je líp, jindy vím, že kamarádky mají zase navrch. Dá se s tím naučit žít.

před 4365 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Drape, jak se to projevovalo?

před 4365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek