Avatar uživatele
bolak

Jakou nejdelší dobu jste se kdy nemyli?

A jaký byl důvod?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, gagaga, da ny před 3274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Týden

Možná 3 – 4 dny, možná týden, neuvědomuji si. . Bylo to v r. 1997 v době povodně, když nefungoval vodovod, plyn ani elektřina. Balená voda stačila jen na pití.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Týden

na táboře v šestý třídě byla tam úplavice
pak jsme se myli ve studený řece ten
tábor byl na Šumavě u řeky Bystřice v
ní jsme i všichni prali ruce ledový brrr..

Doplňuji:
no jo vlastně ve špitále to si skoro nepamatuju
jednou jsem tam ležela, tak dlouho a to mě
určitě nikdo nemyl asi 3 tejdny..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Den

Ani ten den, ale není daná jiná možnost.Asi bych se furt ošívala měla bych blbej pocit.
Ale teď mi napadlo že vlastně v nemocnici – s tou hnusnou žínkou bylo to dost krutý.Sestry jen šmrnc sem šmrnc tam a hotovo.Tomu se neříká koupání,tak asi tři neděle než sem vylezla postele a šla si dát sprchu.Ale to se nepočítá nebylo to dobrovolný – nemytí se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Týden

A víš, že si už vůbec nepamatuju, jak jsme se sprchovali na táboře? Tam jsem na to asi taky prděla, a na různejch vejletech se školou… A když jsem skoro tejden přespávala u kamarádky, tak jsem se styděla zeptat, jestli se u nich můžu umejt, já nevim proč, jsem byla strašnej stydlín :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Den

odjezd v 5 odpoledne kamionem,cesta kamsi do Čech,příjezd tam kolem půlnoci,ráno budíček formou houpačky jak se kamion vykládal,přejezd kamsi jinam na novou nakládku,čekání bůhví kolik hodin než se naložila auta před náma,cesta zpátky přes silnice snad páté třídy,na dálnici se nesmělo,až po deváté večer.Příjezd někdy kolem té deváté,takže od nás už moh' frčet po normální silnici a já jsem hupsla na dlouho do vany.Proto vím,že bych se živit kamionismem nemohla,nejen kvůli hygieně.
Doplňuji:
jo a bylo v létě,slunce jen pražilo

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Týden

Pokud je na mysli pouze omytí obličeje, rukou a nohou, tak jsem se takto myl i na vojně.
Jinak koupání celého těla bylo až za tři týdny (výjezd do výcvikového prostoru, kde nebyly sprchy, pouze žlaby na mytí).
Takže je špatně položená otázka.
Dneska se to s tou hygienou přehání.Když jsme chodili jak se školou, tak i jako dospělí, na bramborové brigády a jezeďáci přivezli svačinu, tak nikde nebyla voda na omytí rukou.Takže špinavé ruce od hlíny se pouze otřely o kalhoty a jedlo se se špiavýma rukama.NEPAMATUJI, že by z toho někdy někdo onemocněl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Týden

Doplňuji:
na vojně, v zimě zamrzly roury a nešla vůbec voda nebo to byla součást výcviku, nevím. holili se el.strojkem který jinak nenávidím ale vojak má byť čo ? uvedomelý a oholený.

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Den

… a ještě jsem z toho byl celej nesvůj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Týden

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Delší období

Doplňuji:
2 týdny :D

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měsíc

Neumývala jsem si tenkrát hlavu kvůli vlasům,aby mi hned neslezla barva,ale to už je dávno,ze začátku to dost kousalo asi 3–4 dny,ale pak dobrý,teď přemýšlím o draedách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Celander

Týden

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek