iwetax

Jakou nejblbější SMS jste dostali?

Jakou neblbější SMS jste dostali? Já když zemřela moje milovaná babička tak mi to napsali smskou. Nemohla jsem ani brečet prozože mi to přišlo jako že se nic nestalo. Brečela jsem až když jsem byla doma s rodinnou a vzpomínali jsme na ní.

Nejlepší odpověď
-

kvuli nulovemu kreditu Vam byly zablokovany vsechny sluzby. Vas operator 🙂

Další odpovědi
oskar

Lasko,včera to bylo ok,kdy zase prijdeš.Nechci domyslet,kdyby to přečetla moje žena.

Gorouš

bulo pryjed za mnou do richnova nebud debyl.
Asi ve 2 hodiny noci po Silvestrovi. Furt nevím kdo to byl…:)

anonym

Je trhlej tak si porid novy,pak seskocime.Nemam potuchu od koho-pro koho.

Nikuška

když se semnou rozešel kluk!!!! :(( :D prostě srabi

infant

„Ahoj dědo! Kdy přijedeš? Vnoučata se ptají co jim dovezeš dobrýho!“
Nutno dodat, že mi tehdy bylo tak 15 let a sms byla od spolužačky.

Zdroj: infant.blog.cz

lorja

Týden po narozeninách mi přišla od mladšího bráchy sms zpráva:
Já pako jsem ti zapomněl popřát,promiň.