Pokročilý

Jakou nejbláznivější věc jste kdy udělali/ chystáte se udělat?

Hledám inspiraci ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

v roce 1988 jsem emigroval.
po odchodu do důchodu tak učiním zase.

Další odpovědi:

Zlatý

Chci si jednou skočit tandem :) Nuda pro tebe, bláznivina nejtěžšího kalibru pro mě - od mala totiž trpím panickou hrůzou z výšek. A bacha na to: když říkám HRUZA, pak myslím FAKT hrůza! :))

No a mám pak ještě jeden takový bláznivý sen - jeho splnění zatím nemá nikterak reálný obrysy, ale věřím tomu, že jednou to fakt udělám. Znám se - a vím, že cvok jsem na to dost. Jenom musí prvně uzrát ten správný čas ;)
Sním o tom, že rozprodám veškerý svůj hmotný majetek, seberu sebe, baťoh a pár lidí, kteří pro mě znamenají nejvíc...a budeme se jen tak poflakovat světem. Nebudem se starat o čas, absolutně nebudem vědět, co je za den, rok...a bude nám snad jedno i to, kde se momentálně nacházíme. Prostě půjdeme/pojedeme, kam nás instinkt povede. Zdržíme se na místě týden, měsíc, 5 let...až zničehonic najednou pocítíme potřebu zvednout kotvy a jít zas o dům dál. A tak pořád dokola a dokola - dokud nás to nepřestane bavit..nebo dokud nenajdeme místo, odkud už se nám odcházet chtít nebude...a nebo dokud neumřeme :D
Jo - fakt věřím, že jednou to budu schopná udělat :)

Pokročilý

Před 33lety jsem se oženil a trvá to dodnes.

Zlatý

Šel jsem volit.A co chystám,jít volit znovu.

Zlatý

Před pár lety jsme se sousedem uvažovali o koupi olítaného vrtulníku. Problém byl v tom, že jedíné místo na přistávání bylo u mne mezi domem a velkou borovicí a když jsme to měřili, tak by se tam rotor nevešel, tak z toho sešlo.

Pokročilý

Pošli mi peníze na účet

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.