Jakou navigaci (aplikaci bez připojení na net) mi doporučíte do telefonu s os. android ?!

Doplňuji:
Všechny Vámi doporučované aplikace jsem stáhl, mimo těch placených, ale ani jedna nefunguje! Třeba MapFactor: GPS Navigation, ale po zadání požadovaného státu, se nic nenašlo. Než se peklovat, koupím si raději navigaci jako takovou. Děkuji všem za rady.

Nejlepší odpověď
Bedy

Co vím, tak to bude trochu těžké najít něco pořádného, protože nic pořádného zdarma neexistuje.
Dobrou volbou by mohla být aplikace CoPilot, ale je placený a ve verzi zdarma toho zdaleka mnoho nenabízí (chybí například hlasová, track by track navigace, 3 modely a podobné věci).

Nebo druhou možností může být aplikace Sygic či TomTom a podobné, ale ty jsou placené a zdarma nejsou nabízeny.
Doplňuji:
MapFactor jsem zapomněl zmínit, navíc používá ne příliš dobré kvalitní podklady (OpenStreetMaps) – ty stále na řadě míst mají bílá místa nebo jsou nepřesné – může je kdokoliv editovat. Schválně jsem koukal do okolí svého bydliště a někdy názvy ulic neseděly, často chyběly i třeba názvy některých institucí. A u některých míst vůbec nebyly zakresleny domy.
Myslím si, že tímhle bych se navigovat nenechal, pokud bych chtěl přesně dojet před nějaký barák nebo bych jel někam na východ či třeba do Chorvatska a podobně. Ale na obecné navigování v západní Evropě nebo tady u nás z města A do města B proč ne. OSM si myslím, že budoucnost má, ale chce tomu dát čas a hlavně na východě, tam to ještě asi bude trvat.

Právě z těchto důvodů jsem MapFactor mezi pořádné navigace nezařadil – příště taky pořádně čti a když něco píšeš, tak to piš pořádně – aplikace Mapfaktor opravdu neexistuje.

Když už jsme u toho MapFactoru tak ještě malá poznámka – to uživatelské rozhraní teda žádná sláva, já jsem zvyklý úplně na něco jiného. Na druhou stranu, na to že je to zdarma, tak dejme tomu. Ikdyž já zdarma mám úplně něco jiného – Nokia Here, tam je opravdu vše, dokonce i třeba 3D modely a podobné chuťovky pro fajnšmekry.

Další odpovědi
pavlos1113

stahni si z google play mapfaktornavigation je zdarma ,přes WiFi si stahnes mapy a potom máš super navigaci bez nutností byt připojen na net
Doplňuji:
bedy,zase mystifikujes,proč neuvedes mapfaktor,je zdarma má hlasovou navigaci,akorát nemá řazeni v jízdních pruzích, jezdím s ní po evropě a je plně dostačující

anonym

pro android je obrovské množství kvalitních offline navigací:

  1. BE-ON-ROAD https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=cz­.aponia.bor3 – pokud použijete OSM mapy je zdarma
  2. NAVIGON https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.navigon.navi­gator_checkou­t_een
  3. TOMTOM https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.tomtom.europe
  4. SYGIC https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.sygic.aura

následující je dokonce zdarma, pokud k navigaci použijete volně dostupné OSM mapy
5. MAPFACTOR https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.mapfactor.na­vigator

..... výše uvedené spadají do kategorie OFFLINE navigací které nepotřebují internet

Majkl95

V neděli sme jely na výlet a táta si chtěl pučit navigaci do auta a nezabloudily sme :D ve starým mobilu xperia typo ta navigace zamávala s kreditem tak sme jí pak nepoužívaly :D