Anask

Jakou napsat reportáž z oblasti gastronomie?

Potřebovala bych pomoci s výběrem tématu na reportáž z oblasti gastronomie. Mám nějaké nápady, ale nemyslím si, že jsou dobré. Kdybyste tedy měli nějaký návrh na téma (např. nějaká zajímavost, soutěž apod.), tak mi ho zanechte v komentářích. Moc mi s tím pomůžete, děkuji.

Odpovědi
turbo085

Hodně zajímavá je určitě oblast molekulární gastronomie (alespoň pro mě :)(pi) ), jinak mě napadá třeba nějaké starší jídlo prarodičů, nebo tak…