Avatar uživatele
anonym

Jakou náhradní baterii pro Canon EOS 100D?

Máte někdo zkušenosti s neoriginálními akumulátory pro zrcadlovky Canon? Přeci jen ta cena je podstatně rozdílná. Parametry stejné. Samozřejmě že výrobce nikdy nedoporučuje neoriginální příslušenství.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Lamalam před 3026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Jak to funguje u Canonu nevím, ale u některých modelů Nikonu při použití neoriginální baterie nefunguje ve foťáku indikátor stavu baterky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Mám osobní zkušenost s baterií E5. Koupil jsem jednu z nejlevnějších. Změřil jsem kapacitu, měla asi o 30% méně, tak jsem ji vrátil. Koupil jsem podobnou ve známém obchodě s elektronikou a měla také menší kapacitu. Vydržela 2 roky, zatímco originální funguje už 5 let. Jak dlouho vydrží, nevím. Rozdíl v ceně je ale sedminásobný, životnost foťáku nebude 14 let, takže se levné vyplatí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Osobně mám zkušenost s neznačkovou baterií pro Panasonic FZ50 – kapacitu jsem neměřil, ale pocitově vydrží cca dvojnásobek při udávané dvojnásobné kapacitě (vůči originálu) a ceně cca poloviční (vůči originálu) – takže spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ten foťák nevydrží věčně, během jeho životnosti v něm spotřebuješ 3 originální baterie á 1300 Kč, nebo 6 neoriginálních á 300 Kč. Matematika je jasná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika