Ganymede

Jakou nabijecku vybrat?

Potřebuji si koupit nabíječku, ale nerozumim tem hodnotam, takze lepsi je se poradit.
Můj mobil Acer Luiqid Z520
Udaje na baterce: 2000 mAh
7.60 Wh
3.8 VDC

Vybiram tady:
https://www.e­uronics.cz/na­bijecky-pro-mobilni-telefony/c-1019/

Dekuji :)

Odpovědi
mosoj

Prašť jako uhoď. Všechno to jsou USB nabíječky. Ať si vezmeš jakou chceš, bude to správně. Ta poslední umožňuje nabíjet dva mobily najednou.

Dochy

Pokud se nabíjí z USB (jako že ano) tak jakoukoli USB. Není li v návodu uvedeno že umí i vyšším proudem než 1A, pak 1A nabíječka bude stačit. Pokud koupíš takovou, která umí vyšší proud, nic tím nezkazíš (pokud telefon opravdu neumí nabíjet vyšším proudem, pak ani nezískáš). Pokud koupíš takovou která umí 2A a má dva konektory, budeš moct nabíjet dva telefony zároveň.